Novinky

NEDÁVNÉ VYSTOUPENÍ

SVITÁVECKÝ JARMARK 

V sobotu 5.09.2020 Tereza Mašková vystoupila samostatně bez kapely na Svitáveckém jarmarku roku. Jako na každém koncertu panovala úžasná nálada a počet diváku byl veliký. Proběhla i autogramiáda, která byla bohužel v omezených podmínkách. Pokud jste se akce nemohli zúčastnit, máme pro vás fotografie a záznam písničky, které najdete v sekci záznamy.

TOUR DE LÉTO 2021

Léto může začít. Včera odstartovala Tour de léto 2021. A Terezka vzkazuje že to bylo naprosto parádní a těší se na další dny kde budou koncertovat. Snad jste si včerejší den užili taky tak jako Terezka s Markem :)) Přikládame nějaké fotečky které nafotila Pavlína Lindová. A jeden záznam z akce s písni Jednoho dne se vrátiš od Věry Špinarové 

STARŠÍ NOVINKY 

VLASTNÍ KONCERT TEREZY 

Ahojte, máme pro vás skvělou novinku. Začínáme organizovat vlastní koncerty,lepší dobu jsme si vybrat nemohli. Naše první zastávka bude v Jaroměří. Moc se těším zaroveň mám i obavy. Budu moc ráda,když nás přijdete podpořít. Datum 15.10.2020 v místě: Kulturní dům-Nároďak Jaroměr čas v 19:00. AKCE NENÍ ZRUŠENÁ! A LÍSTKY BUDOU PLATIT V NÁHRADNÍ TERMÍN KTERÝ BUDE NA JAŘE ROKU 2021 DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

NOVÁ KOLEKCE TEREZY 

EXKLUZIVNÍ NOVINKA!! Módní návrhář přináší se zpěvačkou Terezou Maškovou exkluzivní módní kolekci DNxTM. Veškeré kousky najdete ne webových stránkách www.dominiknavratil.cz a v nabídce můžete vidět tričko s autorským potiskem Terezy, pohodlná mikina vhodná skoro ke všemu a pohodlné pasové kalhoty bez kapes, nebo-li šaty které můžete nosit oboustraně. Doufáme, že si z nabídky vyberete. Dobře vyberte ;-)

ROZHOVORY RÁDIO

RÁDIO SLOVENSKO

Terezka byla pozvaná do rádia Slovensko a paní moderátorka Terezku vyzpovídala od vlasů barvy až po natáčení alba Zmatená. Pokud jste rozhovor nestihli nebo jste o něm nevěděli, tak máte možnost ze záznamu si rozhovor spustit. 

RÁDIO FREKVENCE 1

Tereza Mašková: držet se pořád na výsluní je těžké. Nejdůležitější je pořád pracovat. Dnešním hostem byla zpěvačka Tereza Mašková. Kdy jí bylo do breku? Jak je těžké udržet se na výsluní? A jak prožívá, že ji lidé poznávají?