Novinky
Sem vložte podnadpis

Brzobohatý & Friends

11/ 12/ 2019

Výrazná osobnost české kulturní scény, vynikající hudebník, skladatel, textař, aranžér a také herec Ondřej Gregor Brzobohatý.  

Na jeho koncertu "Brzobohatý & Friends" s Epoque Symphonic Orchestra, který se konal 11. prosince roku 2019 ve Fóru Karlín, s ním vystoupili další české osobnosti jako jsou Tereza Mašková, Vojtěch Dyk, Marta Jandová, Ondřej Ruml, Eva Burešová, Elis Mráz a mnoha dalších.  


Benefiční vánoční koncert

13/ 12/ 2019

Státní divadlo Košice je klasické divadlo, které má tři soubory - činoherní, operní a baletní.

Tereza Mašková měla tu čest zazpívat ve Státním divadle v Košicích na vánočním charitativním koncertu, kde vystoupili o další zpěváci a Tereza byla tak jediný zástupce z České republiky.Koncert Tvoje tvář má známý hlas

21/ 12/ 2019

Show Tvoje tvář má známý hlas patří mezi nejúspěšnější pořady na televizních obrazovkách a diváci ji milují. Právě proto opět po roce proběhl koncert show Tvojí tváře v pražské O2 Aréně, kde diváci mohli zažít velkolepé výkony soutěžících ze všech šesti řad této show. Vystoupili například Tereza Mašková jako Rihanna, Eva Burešová jako LP, Petr Rychlý jako Jan Nedvěd a mnoha dalších.


Princezny pomáhají 

4/ 12/ 2019

Charitativní projekt s názvem Princezny pomáhají vyvrcholil ve středu 4. prosince roku 2019, který zorganizoval fotograf Honza Kvarda spolu s vizážistkou Helenou Turkovou a návrhářkou Monikou Srovnalovou. Dražily se výsledné fotografie všech dvanácti princezen a výsledná částka putovala pro nadační fond PinkBubble. Akci podpořila i zpěvačka Tereza Mašková, jejíž obraz byl vydražen za částku 5 500 Kč.