Novinky
Sem vložte podnadpis

NEDÁVNÉ VYSTOUPENÍ

KULTURNÍ LÉTO TŘINEC 

Tereza se svojí novou kapelou zahráli 27.08.2020 v Třinci na kulturním létě. Šlo vidět že byla ráda že po dlouhe době může hrát ve svojim rodném městě. Zazněly jak covery různych pisní tak i pisně z nového alba Zmatená. 

ŠTERNBERSKÉ KULTURNÍ LETO 

Tereza vystoupila 09.07.2020 se svou uplně novou kapelou v Kláštere ve Šternberku. Představili tam uplně poprvé svou novou desku Zmatená a myslíme si,že akce se hodně povedla, lidi tančili a zpívali. Tereza už se nemůže dočkat až to všechno skonči a začne pořádne koncertovat. Moc se na vás všechny těsí.  

STARŠÍ NOVINKY 

VLASTNÍ KONCERT TEREZY 

Ahojte, máme pro vás skvělou novinku. Začínáme organizovat vlastní koncerty,lepší dobu jsme si vybrat nemohli. Naše první zastávka bude v Jaroměří. Moc se těším zaroveň mám i obavy. Budu moc ráda,když nás přijdete podpořít. Datum 15.10.2020 v místě: Kulturní dům-Nároďak Jaroměr čas v 19:00. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji pouze do 12.10.2020

EMOJJI BATTLE  DOMINIK A TEREZA

Tereza s Dominikem nahrali snad po roce zase emoji batlle. A myslim,že se jim to opět dost vyvedlo. A kdo nemá cd od Terezky pořád koupené stači si zasoutěžit u Dominika Porta na instagramu vyhlásí vítěze kdo cd Terezy Maškové znázvém Zmatená vyhraje ! Přejeme hodně štěstí všem.

ROZHOVORY RÁDIO

RÁDIO SLOVENSKO

Terezka byla pozvaná do rádia Slovensko a paní moderátorka Terezku vyzpovídala od vlasů barvy až po natáčení alba Zmatená. Pokud jste rozhovor nestihli nebo jste o něm nevěděli, tak máte možnost ze záznamu si rozhovor spustit. 

RÁDIO FREKVENCE 1

Tereza Mašková: držet se pořád na výsluní je těžké. Nejdůležitější je pořád pracovat. Dnešním hostem byla zpěvačka Tereza Mašková. Kdy jí bylo do breku? Jak je těžké udržet se na výsluní? A jak prožívá, že ji lidé poznávají?